سئو سایت

حضور در فضای اینترنت و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی همراه با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت، موجب رونق درآمد و سودآوری می‌شود. پیاده‌سازی قواعد مربوط به بهینه سازی موتور جست‌وجو برای قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جست‌وجوی گوگل، نیاز به کارشناس متخصص SEO دارد. غیر از سایت، تولید محتوای سایت هم باید طبق اصول سئو، منحصربه‌فرد، ساده، موثق و قابل‌درک باشد.

آکادمی صفیرا ، ارائه دهنده مستقیم خدمات سئو سایت 

سئو سایت

اشتراک یک ماهه سئو

30 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+گزارش پایان دوره

7,200,000 تومان

5/5

تعداد فروش : 32

اشتراک سه ماهه سئو صفیرا

اشتراک سه ماهه سئو

90 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  21,600,000 تومان  

19,440,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 18

اشتراک شش ماهه سئو صفیرا

اشتراک شش ماهه سئو

180 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  43,200,000 تومان  

34,560,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 51

اشتراک یک ساله سئو صفیرا

اشتراک یک ساله سئو

365 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  86,400,000 تومان  

59,480,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 29

سئو سایت

اشتراک یک ماهه سئو

30 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+گزارش پایان دوره

7,200,000 تومان

5/5

تعداد فروش : 32

اشتراک سه ماهه سئو صفیرا

اشتراک سه ماهه سئو

90 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  21,600,000 تومان  

19,440,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 18

اشتراک شش ماهه سئو صفیرا

اشتراک شش ماهه سئو

180 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  43,200,000 تومان  

34,560,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 51

اشتراک یک ساله سئو صفیرا

اشتراک یک ساله سئو

365 روز خدمات سئو سایت

+ تولید محتوا 

+استراتژی تولید محتوا

+گزارش پایان هر ماه

  86,400,000 تومان  

59,480,000 تومان 

5/5

تعداد فروش : 29

وقتی‌که تصمیم می‌گیرید، کسب‌وکار اینترنتی جدید از طریق یک سایت داشته باشید، ترجیح می‌دهید قبل از راه‌اندازی آن از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید. همین‌که در مورد خواسته‌های خود مواردی مطرح می‌کنید، طراح سایت، در راهنمایی‌هایش توصیه می‌کند که کار سئو و بهینه سازی سایت را هم در برنامه کسب‌وکار اینترنتی خود داشته باشید.
طبیعی است که بخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید تا بتوانید در آینده تصمیم بهتری بگیرید. در ادامه این بخش، راجع به سئو یا بهینه سازی سایت، توضیحاتی ارائه می‌کنیم.

تعریف سئو و بهینه سازی سایت | سئو چیست ؟

خدمات سئو سایت

بهتر است از تعریف ساده سئو سایت شروع کنیم. کلمه سئو یا SEO، خلاصه شده عبارت Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتور جست‌وجو است.
مفهوم دقیق‌تر سئو، شامل فعالیت‌هایی می‌شود که سایت را برای موتور جست و جو و نمایش آن در نتایج جست‌وجوهای کاربران، بهینه کنیم. کاری که باعث می‌شود در صفحه اول نتایج موتور جست‌وجو باشید. به این فکر کنید که قرار است برای دریافت پاسخ یک سؤال مهم، جست‌وجویی انجام دهید. اولین کاری که می‌کنید این است که در یک موتور جست‌وجو به دنبال آن باشید.که امروزه بیشتر افراد از گوگل استفاده می‌کنند. اگر موضوع سؤال کاربر، با محتوا و کاربرد سایت شما سازگاری داشته باشد، می‌تواند به‌عنوان یکی از نتایج مشاهده‌شده در فهرست لینک‌های موتور جست‌وجو، دیده شود. این هدف در صورتی محقق می‌شود که عملیات تخصصی و اصولی SEO در سایت و محتوای داخلی آن انجام شود.

اهمیت سئو و بهینه‌سازی سایت

شاید تا چندین سال قبل، استفاده از سئو و کاربرد سئو به گستردگی فعلی نبود. علت آن هم این بوده که سطح رقابت و تعداد کسب‌وکارهای مشابه به فراوانی امروز نبوده است. گسترش فناوری، رشد کسب‌وکارهای مشابه در فضای مجازی و افزایش سطح دانش و آگاهی مردم به جهت سهولت دسترسی امکانات مختلف هوشمند، رقابت بسیار فشرده و نزدیکی ایجاد کرده است. یکی از راه‌های پویایی، ماندگاری، فعالیت و دیده شدن در بین انبوهی از رقبا، صرف زمان، تخصص و تجربه روی بهینه کردن سایت هم در ظاهر و هم در محتوای آن است.


ممکن است صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشید. تصور نکنید همین‌که محصولات بسیار با کیفیت، دارای ضمانت و با قیمت مناسب دارید، دیگر نیازی به پیگیری سئوی سایت نخواهید داشت. اگر بخواهیم این عمل را در بازار حقیقی تشبیه کنیم، مثل این است که در یک خیابان بسیار مهم از یک شهر بزرگ و پر از جمعیت، یک فروشگاه شیک، پر از جنس مرغوب و قیمت ارزان دارید، ولی هیچ‌کس برای خرید و حتی دیدن محصولات شما مراجعه نمی‌کند. چه حسی پیدا می‌کنید؟ به نظر شما چه چیزی باعث شده است تا دیگران سراغی از فروشگاه شما نگیرند؟ یا چرا از رقیب شما که قیمت‌های گران‌تر و کیفیت پایین‌تری دارد، خرید می‌کنند؟ آیا این موارد برای شما مبهم نیست؟

پس اگر بخواهیم ساده‌تر و کاربردی‌تر در مورد سئو بگوییم، بهتر است این‌طور بیان کنیم که شما باید تلاش کنید تا دیده شوید. باید عملیاتی روی سایت و محتوای داخل آن انجام دهید که موتور جست‌وجوی گوگل مطلع شود سایت شما هم در گروه مخصوص کاربری خود وجود دارد. به‌مرورزمان باز هم لازم است با پیگیری‌هایی که راجع به سئو سایت انجام خواهید داد، اعلام کنید که همچنان فعال و در حال به‌روزرسانی محتوای سایت هستید. خلاصه اینکه جایگاه خود را در پایگاه داده مربوط به گوگل، بالاتر ببرید. طوری که در مراحل بعد شما را کاملاً بشناسد. تنها در این صورت است که کاربران و مشتریان هم از طریق جست‌وجوی اینترنتی، می‌توانند در مسیری به مقصد سایت شما قرار گیرند.

شاید توضیحات ارائه‌شده ساده و آسان به نظر برسد. اما کار سئو سایت، یک تخصص، یک حرفه، علم و دانش است. نیاز به فرد متخصص در این زمینه دارد. از نظر فنی و عملیاتی، هم در مرحله طراحی و تولید سایت و هم در محله محتوا گذاری نیاز به پیاده‌سازی اصول و قواعد سئو است.

ساختار سایت شما باید به‌گونه‌ای باشد که اسم، کاربرد، هدف، محتوا و جامعه هدف آن به‌درستی برای موتور جست‌وجو تعریف شود. اگر از دسته سایت‌های فروشگاهی هستید و محصولات مشخصی دارید، درصورتی که خدماتی ارائه می‌دهید یا هر کاربری دیگری که در کسب‌وکار خود دارید، باید برای گوگل مشخص باشد.
انجام سئو سایت، نیاز به گذشت زمان دارد. یعنی به مرور زمان که کارهای مربوط به هر بخش سایت را به ثمر می‌رسانید، رتبه شما در صفحه جست‌وجوی گوگل، تغییر می‌کند و بهتر می‌شود. بنابراین اگر چند سال از شروع کسب‌وکاری در اینترنت می‌گذرد و اثری از آن در نتایج گوگل نیست، هیچ تعجبی ندارد. علاوه بر این اگر یک سایت اینترنتی به‌تازگی کارش را در فضای مجازی شروع کرده است و رتبه آن در نتایج موتور جست‌وجوی گوگل، نسبت به چند ماه قبل بهتر شده است، بازهم هیچ جای ابهامی ندارد.تفاوت این دو، بستگی زیادی به میزان اهمیت آن‌ها به بحث SEO دارد.

اصول سئو سایت در تولید محتوا

سئو سایت

از زمان راه‌اندازی سایت تا وقتی‌که فعالیت دارید و هدف شما جذب کاربر و مخاطب بیشتر است، باید به تولید محتوای سایت هم توجه ویژه‌ای داشته باشید. تولید محتوا، به معنای کپی کردن محتوا از سایت‌های دیگر نیست. هر محتوایی که وارد سایت می‌کنید باید مختص شما و برای شما باشد. منحصربه‌فرد و برای اولین بار منتشرشده در اینترنت باشد. فرمت بندی، ساختار کلمه‌ها، جمله‌ها و عبارت‌ها درعین‌حال که موثق و درست هستند، طوری باشد که از قبل کسی دقیقاً همان محتوا را در سایت‌های مشابه بارگذاری نکرده باشد. درواقع وقتی موضوع سئوی سایت به میان می‌آید، یعنی تمام سایت هم از نظر ساختاری و هم از لحاظ محتوایی طبق اصول و قواعد شناخته‌شده و مورد تأیید موتور جست‌وجو باشد.

 
وقتی بحث رقابت می‌شود، طبیعی هست که عده‌ای به فکر کلاه‌برداری و سوءاستفاده از ابزار موجود باشند. راجع به سئو هم، بسیار مهم است که از راه‌های غیراصولی آن مثل تکنیک کلاه سیاه، جهت بهینه سازی استفاده نکنید. چون الگوریتم‌های هوشمند موتور جست‌وجو به‌سادگی این موارد را شناسایی می‌کند.


بنابراین اگر به‌تازگی یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اید یا چند وقتی هست که در فضای مجازی فعالیت دارید اما نتیجه دلخواهی کسب نکرده‌اید، بهتر است روی سئو سایت خود کار کنید. ممکن است بگویید، آشنایی زیادی راجع به شیوه اجرای seo ندارید ولی هدفتان این است که با دریافت رتبه‌های بهتر در نتایج موتور جست‌وجو، در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. در این شرایط، بهترین توصیه این است که از کارشناسان متخصص سئو، کارشناس تولید محتوا و افراد ماهر در پیاده‌سازی تکنیک‌های سئو بخواهید تا این بخش مهم از طراحی سایت را به عهده بگیرند.

بنظرم حتما رو سئو سایتتون کار کنید ، به شخصه از وقتی که کار سئو سایت رو انجام دادم کلی کاربر به سایتم اضافه شده

اشتراک یک ساله سئو سایت
امیرحسین رضایی

متاسفانه سایتم رو از جای دیگه ای تهیه کردم که واقعا سرعتش افتضاح بود ، بعد اینکه سایت رو تحویل تیم صفیرا دادم واقعا تغییر سرعت رو هم خودم حس میکنم هم مشتریام ، خیلی راضیم از کیفیت انجام این کار

اشتراک 6 ماهه سئو سایت
معصومه زاهدی

یک تیم مختصص در کنار اخلاق حرفه ای ، ممنونم از تیم صفیرا

اشتراک 3 ماهه سئو سایت
مریم بزرگ زاده

بسیار اصولی و حرفه ای کار سایتم انجام شد ، رضایت کامل دارم از خرید این سرویس برای سایتم

اشتراک یک ساله سئو سایت
دانیال ولی زاده

دنبال یک سایتی بودم که هم تولید محتوا انجام بده هم بهینه سازی سایتم رو انجام بده ، اول یک اشتراک یکماهه تهیه کردم و کاملا راضی بودم ، الان یک اشتراک شش ماهه خریدم ازشون

اشتراک 3 ماهه سئو سایت
نیما عزیزی

دیگه سئو از واجبات یک کسب و کار انلاینه ، خیلی ممنونم از سایت صفیرا بابت خدمات خوبشون به همراه اخلاق خوب تیمشون که خیلی با حوصله به سوالاتم جواب دادند

اشتراک 6 ماهه سئو سایت
مینا عبدی
سوالات متداول در مورد اشتراک سئو و بهینه سازی سایت

بله حتما ، شما متونید به راحتی از قسمت تماس با ما ویا پرکردن فرم درخواست مشاوره که در پایین همین صفحه برای شما قرار داده شده ، از تیم ما مشاوره رایگان دریافت کنید

بله بعد از تعیین استراتژی تولید محتوا ، با توجه به محتوای سایت شما و همچنین رتبه فعلی سایتتون در گوگل ، کار تولید محتوا شما که شامل متن و تصاویر هستش انجام میشه ،این محتوا بر اساس حوزه فعالیت شما و با کمک اطلاعاتی که از شما میگیرم تولید میشه .

تولید محتوا متنی توسط تیم نویسنده های ما انجام میشه و بعد از تایید تیم سئو بر روی سایتتون منتشر میشه

 

ببینید انجام سئو یک پروسه سریع و کوتاه مدت نیست ، و نیازمند داشتن یک استراتژی مدوام برای فعالیت های سئو هستش که توسط تیم ما برنامه ریزی و استراژی برای سایت شما آماده میشه.

مدت زمان رسیدن کلمه کلیدی شما به صفحه اول گوگل بستگی به نوع اون کلمه ، میزان فعالیت رقیب های شما در سایر سایت ها و.... مواردی دیگه داره که با در نطر گرفتن این شرایط شما میتونید در بازی تقریبی 3 الی 9 ماه به اهداف خودتون برسید.

مشکلات مربوط به سرچ کنسول شامل دو بخش میشه:

بخش اول مربوط به مشکلات محتوا و مسائل فنی سایت هستش که تا جایی دسترسی ها به ما اجازه بده این موارد برای شما حل میشه 

بخش دوم شامل مواردی هست که نیازمند مدت زمان بیشتری برای حل مشکل داره ،گاهی مواقع مشکلات مربوط به هاست شما میشه که ممکنه با تیکت های پشتیبانی توسط میزبان هاستتون رفع بشه و یا حتی ممکنه مجبور به تغییر میزبان هاستتون بشید ، در برخی موارد هم ممکنه مشکلات مربوط به گواهی https سایتتون باشه که ممکنه نیازمند تغییر اون باشید .

به طور خلاصه این موارد توسط تیم ما بررسی شده و به شما اطلاع داده شده و حل خواهد شد

خیر میزان هزینه شما تا آخرین روز اشتراکی که تهیه کردید ثابت بوده و نیازمند هیچ هزینه ی اضافی دیگه ای نیست.

سفارش سئو در شرکت صفیرا

جهت بهبود کسب‌وکار اینترنتی، افزایش درآمد و سودآوری سایتی که دارید، بهتر است از طریق سئوی سایت، تلاش کنید تا در نتایج جست و جوی گوگل، در صفحه‌های اول قرار بگیرید و به مخاطبان بیشتری معرفی شوید. آکادمی تخصصی صفیرا، در گروه حرفه‌ای و متعهد خود، از افراد توانمند و ماهر در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوای منحصر به فرد بر اساس SEO، بهره می‌برد. بنابراین پیشنهاد می‌شود، بهترین خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت و تولید محتوا را در کنار طراحی سایت، از آکادمی صفیرا دریافت کنید.